В Україні почалися продажі смартгодинника Redmi Watch 2 Lite — за промо-ціною 1799 грн

В Україні почалися продажі смартгодинника Redmi Watch 2 Lite — за промо-ціною 1799 грн

В Україні почалися продажі смартгодинника Redmi Watch 2 Lite — за промо-ціною 1799 грн

Xiaomi повідомила про старт офіційних продажів в Україні нового смартгодинника Redmi Watch 2 Lite. Від сьогодні його можна придбати в авторизованих магазинах Xiaomi Store та магазинах офіційних партнерів за акційною промо-ціною 1799 грн (звичайна — 1999 грн).

Анонс Redmi Watch 2 Lite відбувся наприкінці жовтня, але тільки зараз смартгодинник дістався до України. Новинка пропонується в трьох кольорах корпусу — чорному, синьому або бежевому – та із комплектним ремінцем відповідного кольору. Окремо також можна буде придбати ремінці у трьох додаткових кольорах — рожевому, оливковому та коричневому.

111

Redmi Watch 2 Lite мають у своєму розпорядженні 1,55-дюймовий квадратний сенсорний дисплей з роздільною здатністю 320х360 пікселів, пропонують понад 100 кольорових циферблатів для персоналізації, а також підтримують понад 110 режимів тренувань, серед яких 17 професійних.

У активі є сенсори для відстеження ЧСС та рівня кисню в крові SpO2 (можна навіть налаштувати автоматичний моніторинг під час сну). Смартгодинник також може відстежувати рівень стресу, пропонують дихальні вправи, аналізувати якість сну та показники жіночого здоров’я. Також є підтримка GPS, захист від води (5 АТМ — можна не знімати браслет під час плавання та у душі) та модуль Bluetooth 5.0.

Автономність Redmi Watch 2 Lite — до 10 днів на одному заряді (елемент 262 мА·год) при звичайному використанні або до 14 годин з активованим GPS.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.